Roder HTS Structures

Eriprojektiga tooted MÜÜK

RÖDER HTS HÖCKERi eriprojektide osakond suudab eritellimusel projekteeritavad telgid ja hallid otsast lõpuni valmis teha enamiku rakendusviiside jaoks.

Aastatepikkune kogemus ning tehnoloogiaalane oskusteave on selles valdkonnas meie edu pant. Meie disainerid ja insenerid saavad tugineda rohkem kui poole sajandi pikkusele kogemusele, mis on omandatud eritellimusel valmistatavate puhasavaga konstruktsioonide tootmisel. See koos uusima CAD-tehnoloogia ja arvutil juhitavate täppismehaanikaseadmetega võimaldab RÖDER HTS HÖCKERil viia ellu enamiku ideedest.

Tooted projekteeritakse ja toodetakse klientide konkreetsete nõuete järgi. Mõnes tootekirjelduses võidakse nõuda hoone suuremat vastupidavust lumeraskusele või tuulele. Enamasti suudame kliendi soovid täita, olgu siis tegu tavalise ühepoolse katusekaldega telgiga või mitmekorruselise täielikult soojustatud teeninduskeskusega.

Peale selle, et oleme end tõestanud eritellimusel projekteeritavate telkide asjatundliku tootjana, lisab väärtust asjaolu, et suudame pakkuda ka kogenud paigaldamis- ja projektijuhtimismeeskonda. See on RÖDER HTS HÖCKERi trump ja meie klientide jaoks on ta kogu maailmas alati olemas. Pakume täielikku nõustamis- ja paigaldusteenust üle maailma, alates sellest, et üks paigaldustehnik õpetab ja juhendab kliendi meeskonda telgi esmakordsel püstitamisel, ja lõpetades täieliku projektijuhtimisteenusega peatöövõtjana.

Võtke RÖDER HTS HÖCKERIGA ühendust juba täna, et rääkida oma eriprojektist.