Roder HTS Structures

Ettevõttest RÖDER HTS HÖCKER GmbH

Kvaliteetsed tooted ettevõttelt, mille nimi sisendab usaldusväärsust

RÖDER HTS HÖCKER GmbH on auhindadega pärjatud ettevõte, kes on spetsialiseerunud ajutiste ja poolpüsivate teisaldatavate puhasavaga telgisüsteemide projekteerimisele, tootmisele ja tarnimisele. Pakume neid nii era- kui ka avalikule sektorile, sh teenindusettevõtetele ja üritusekorraldajatele, militaar- ja abiorganisatsioonidele ning jaekaubandus- ja üldtööstusettevõtetele.

Perekonnanimi Röder on olnud telgitööstusega seotud üle 50 aasta. 2001. aastal asutas juhtiv tööstusasjatundja Heinz Röder uue ettevõtte. Tööstusuuendajana ja Röder AG endisaegse omanikuna oskas ta ära kasutada kogemused ja teadmised, mis olid peaaegu poole sajandi pikkuse tegevusaja jooksul kogunenud. 1959. aastal asutatud Röder AG oli müüdud 1994. aastal, kui Heinz Röder loobus osalusest.

Uus ettevõte hakkas kohe pärast asutamist kiiresti kasvama ja nüüd peetakse teda oma nišis üleilmseks liidriks. Toodetakse mitmesuguseid isekandvaid puhasavaga moodultelke, kusjuures puhasava laius võib olla 3–60 meetrit.

Ettevõtte peamine liikumapanev jõud on uuenduslikkus ja tehnoloogia, aga ka märkimisväärne panustamine tootmisprotsessidesse, mis on püsiva arengu huvides olulised. Investeeringud Saksamaal Kefenrodi piirkonnas asuvasse moodsasse, 64 000 m² suurusesse telgivabrikusse jätkuvad. Siin saab ettevõte toota ise suurema osa oma kvaliteettoodetest. Nii tagatakse kõikidele klientidele parim võimalik teenindus: lühikesed tootmistähtajad, kvaliteedikontroll, konkurentsivõimelised hinnad ning rangeimate kvaliteedinormide kohaselt välja töötatud ja valmistatud tooted.

Praegu töötab ettevõttes otseselt üle 130 inimese. Suurem osa neist on seal tööl olnud algusest peale. Kõikidel töötajatel on suurepärased kutseoskused, nad on saanud oma valdkonnas väljaõppe, neid innustatakse omandama uusi oskusi ja arendama end ettevõtte sees erialases plaanis. Oleme uhked oma personali vähese voolavuse ja hea tööõhkkonna üle.

Oleme rõõmuga valmis teiega koostööd tegema ning pakkuma teile tooteid, mis avaldavad muljet oma kvaliteedi, vastupidavuse ja uuenduslikkusega.