Roder HTS Structures

Miks valida RÖDER HTS HÖCKER?

Kvaliteetsed ajutised konstruktsioonid ettevõttelt, mille nimi sisendab usaldusväärsust

RÖDER HTS HÖCKER GmbH järgib kogu oma tegevuses pideva täiustamise põhimõtet. Et teenindustaset, turusuundumusi, hindade kujunemist ja oma tööd analüüsitakse korrapäraselt, suudab RÖDER HTS HÖCKER GmbH pakkuda klientidele kogu maailmas parimat võimalikku teenindust ja sobivaid tooteid.

RÖDER HTS HÖCKER GmbH parimad näitajad:

  • see Saksamaal asuv ettevõte on tuntud eesrindlik suurtelgisüsteemide ja tööstushallide tootja;
  • tootevalikus on üle 600 ajutise konstruktsiooni väga mitmesuguseks otstarbeks;
  • moodne tehas võimaldab toota kuni 60 000 m² uusi konstruktsioone nädalas;
  • komponentide ühtlaselt kõrge kvaliteedi tagab nende töötlemine arvutiga juhitavate masinate abil ja käsiviimistlus;
  • pühendunud tehniline meeskond, mis koosneb raalprojekteerimise/-tootmise (CAD/CAM) projekteerijatest ja konstruktsiooniinseneridest, valmistab ette eritellimusel tooteid;
  • Euroopa standardite järgimise tõttu on telgid kvaliteetsed, oskuslikult välja töötatud ja täielikult sertifitseeritud;
  • olemas on oma tehniline müügipersonal ning kohaliku oskusteabe ja toe pakkumiseks on valitud strateegilised asukohad kogu maailmas;
  • alati on võimalik saavutada lühikesed tootmistähtajad, olenemata tellimuse suurusest;
  • rahvusvaheliselt tunnustatud usaldusväärne tootemark pakub täielikku kindlustunnet;
  • konkurentsivõimelised hinnad kogu tootevalikus tagavad klientide rahulolu.

Tooted – valikus on üle 600 ajutise tüüpkonstruktsiooni. Suurem osa toimetatakse kohale vaid 15 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Meie kogenud töötajad oskavad arvukate toodete hulgast pakkuda teile just seda, mis vastab kõige enam teie nõudmistele. Arvestame alati teie eelarvet ja kinnitame, et saate konkreetseks otstarbeks kõige sobivama toote turu parima hinnaga.

Teenindus – meil on kogu maailmas üle 40 tehnilise müügieksperdi. Kui võtate meiega ühendust, suhtlete ühega neist otse. Et tema mõistab teie konkreetseid vajadusi, oskab ta pakkuda täpselt teie vajadustele vastavat ajutist konstruktsiooni.

Meie lubadus – püüame pakkuda esmaklassilisi tooteid ja teenuseid, millega kliendid jäävad igati rahule. Oleme kogu aeg valmis vastama teie küsimustele – nii üldistele kui ka tehnilistele. Meie eesmärk on anda vastus 24 tunni jooksul.

Kvaliteet ja selle tagamine – kõikidel meie toodetel on täielik garantii ja seda toetab esmajärguline teenindus. Kliendid võivad meie toodete ja oskustega igati rahule jääda. Meil on aastatepikkune ajutiste konstruktsioonide projekteerimise, tootmise ja turustamise kogemus.

Võtke ettevõttega RÖDER HTS HÖCKER GmbH ühendust juba täna.