Roder HTS Structures

Tent Expo

TENT EXPO on mainekas rahvusvaheline ajutiste konstruktsioonide sektori näitus, mida me korraldame igal aastal. Kümnendal näitusel on RÖDER HTS HÖCKER välja pannud suurel hulgal erinevaid puhasavaga telgisüsteeme ning oma uusimaid tootearendussaavutusi ja tarvikuid. Sündmuse käigus korraldatakse ka tooteesitlusi ja tehakse ringkäike RÖDER HTS HÖCKERi tootmishoones.

Peale RÖDER HTS HÖCKERi enda on näitusel esindatud ka muud silmapaistvad ettevõtted, kes pakuvad vahendeid ürituste korraldamiseks. Messile tullakse oma tooteid ja teenuseid tutvustama kõikjalt maailmast. Näituseteemade alla käivad ka mööbel, ürituste korraldamise või inventariseerimisega seotud tarkvara, sisetekstiilid ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed.

Näitusel osalemine ei maksa midagi ja selle ajal pakutakse tasuta sööki-jooki. Lisaks tagab RÖDER HTS HÖCKER välismaalt saabujaile prii hotellimajutuse ning päraleveo lennujaamast näitusepaika ja vastupidi.

Näitus on kasvanud järjest suuremaks ja nüüd meelitab see nelja päeva jooksul kohale juba üle 2000 osaleja. Toimumisaeg on november ja toimumispaik selleks otstarbeks ehitatud Wächterbachi messiala Saksamaal.

Liituge meiega 2018 messil – Registreeruge kohe