Roder HTS Structures

Äri- ja tööstushallid

RÖDER HTS HÖCKERi äri- ja tööstushallid ning ajutised laohallid pakuvad klientidele tavaliste ehitistega võrreldes hea hinnaga suurepäraseid tingimusi, ilma et kvaliteedis ja vastupidavuses tehtaks järeleandmisi.

Äri- ja tööstushallide puhasava laius on 5–30 m ja räästakõrgus 3,5–6,2 m. Soovi korral on võimalikud ka suuremad puhasavad ja räästakõrgused ning suurem vastupidavus tuulele ja lumeraskusele.

Nendes püsivates, ent täielikult lahtivõetavates hallides saab lõppkasutaja või laenutusettevõte tekitada kiiresti ruumilahenduse, mis sobib mitmesuguseks tööstuslikuks ja erialaseks tegevuseks muu hulgas sellistes sektorites nagu veoteenused, logistika, jaemüük, näitused, tootmine, autotööstus, müügisaalid, sõjandus, lennundus, laevandus ja meelelahutus.

Nagu tavalisi püsihooneid, võib ka RÖDER HTS HÖCKERi äri- ja tööstushallide süsteeme projekteerida nii, et need vastaksid kõigiti konkreetse paiga olusid arvestavale tuule- ja lumekoormusele. Erinevalt tavapärastest ehitusmeetoditest pakuvad meie uuenduslikud hallisüsteemid palju eeliseid. Neid saab kiiresti kokku panna ja vähese vaevaga pikendada või osadeks võtta, samuti tavaehitusmeetoditega võrreldes erakordselt kiiresti hoopis mujale paigutada, ilma et ettevõtte tegevust kuigivõrd häiritaks.

RÖDER HTS HÖCKERi mitmekesised äri- ja tööstushallid jagunevad järgmistesse tooterühmadesse: WS-seeria, VARIKATUSED, SOOJUSTAMATA, SOOJUSTATUD JA TERASKATUSEGA hallid.

Hallidele pakutakse kolme tüüpi katusekatteid: ühekihilist, täispuhutavat termokatet (energiatõhus) ja komposiitterasest (kõrge U-väärtusega) paneelkatust. Seina jaoks saab valida pehme PVC-materjali, profiilterase, 40, 60, 80 või 100 mm paksused soojustatud komposiitpaneelid või klaasisüsteemi.

Lisaks pakutakse kõikide äri- ja tööstushallide jaoks laias valikus tarvikuid, mille hulka kuuluvad personali käiguteede uksed, tõstukuksed, valgustus-, elektrivarustus-, kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed jm.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.