Roder HTS Structures

Eriprojektiga tooted

RÖDER HTS HÖCKER pakub klientidele, kellel on telgi jaoks erilised nõuded, kõikehõlmavat eriprojektiga seotud teenust. RÖDER HTS HÖCKERi eriprojektide osakond muudab teie isiklikud disainiideed reaalsuseks, tegeldes nii algidee, tööjooniste, tootmise, kohaletoimetamise kui vajaduse korral ka lõpliku paigaldamisega.

Meie kogenud tehnoprojekteerimise ja inseneritöö osakond saab tugineda hindamatutele eriteadmistele, mis on omandatud aastatepikkuse tööga eriprojekti järgi toodetavate puhasavaga konstruktsioonide valdkonnas. See kogemus ning uusim raalprojekteerimise 3D-modelleerimistehnoloogia ja automaatse täppistehnoloogia abil arvutiga juhitavad tootmisprotsessid on viinud RÖDER HTS HÖCKERi selles erivaldkonnas tippu.

Me usume, et töö eriprojektiga eeldab meeskonna tihedat suhtlust kliendiga, sest nii suudetakse projektiga seotud vajadusi, sealhulgas kohapiiranguid, soove ja stiilieelistusi igakülgselt mõista. Oleme uuenduslikemate lahtivõetavate ehitiste tootmisel ja kohaleviimisel teinud koostööd arvukate eraklientide, ettevõtete ja ka valitsusasutustega kogu maailmas.

Eritellimusi täites on meie põhieesmärk kasutada võimalikult palju ära juba olemas olevate tüüpkonstruktsioonisüsteemide komponente. Sellest saavad kasu nii klient kui ka tarnija, sest nii jõuab projekt tootmisetappi palju varem kui siis, kui komponente tehakse eraldi. Pealegi saab laos olevaid osi eriprojektis kasutades hoida projekti üldkulud võimalikult väiksena ja nii on eritellimuse täitmine palju taskukohasem.

Olgu projekt milline tahes, peatöövõtjana tagab RÖDER HTS HÖCKER töö õigeaegse valmimise ja eelarvest kinnipidamise. Selle erivaldkonna juhtspetsialistidena suudame täita klientide konkreetsed vajadused nii tavalise, ühepoolse katusekaldega telgi korral kui ka mitmekorruselise täielikult soojustatud lahtivõetava teenindus- ja meelelahutuskeskuse puhul, aga ka siis, kui konstruktsioon peab vastu pidama äärmuslikule tuulele ja lumeraskusele.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.