Roder HTS Structures

HÖCKERi F-SEERIA telgid

HÖCKERI F-SEERIA telgisüsteemiga võite alustada oma tähelendu. Uuenduslikust, ent väga mitmekülgsest F-SEERIA ajutisest konstruktsioonisüsteemist on kujunenud üks oma klassi eesrindlikumaid puhasavaga telgi tüüpe.

Pikk ajalugu ja pidev täiustamine on aidanud F-SEERIA telgisüsteemil saada eelistatud valikuks paljude maailma suuremate ürituse- ja näitusekorraldajate jaoks. Nüüdseks on F-SEERIA telgid saadaval mitmesuguse vormi ja kujundusega ning eri kombinatsioonides. Nii vastab see süsteem üha muutuvatele turunõudmistele.

F-SEERIA telke pakutakse moodulitena eri kuju ja suurusega, kus puhasava laius on 10–60 m ja räästakõrgus 2,66–6 m. Olenemata sellest, kas vajate klassikalise A-kujulise raamiga või kaarkatusega, teravatipulist või hulknurkset telki – meie laialdasest F-SEERIA sortimendist leiate sobiva.

Nagu kõik HÖCKERi konstruktsioonid, valmistatakse ka F-SEERIA telgisüsteemid rangeimate kvaliteedikontrollinõuete kohaselt ning uusima ja moodsaima arvutil juhitava tootmistehnoloogiaga, mis tagab suurima täpsuse ja toote vastupidavuse. Kõik komponendid valmistatakse üksnes kvaliteetseimatest Euroopa materjalidest, et valmistoode oleks vastupidav, tipptasemel, kvaliteetne, täiuslik ja pikaealine.

Kõiki HÖCKERi F-SEERIA puhasavaga telke saab täiustada, kui lisada neile meie soodsaid tarvikuid, mida on mugav kasutada. Need on näiteks teravatipulised katused, läbipaistvad katuse- ja viiluosad, jäigast ABS-materjalist ja klaasist seinad, ühekordsed või topeltuksed, teras- või kassettpõrandasüsteemid, valgustusseadmed, tekstiilid jne.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.