Roder HTS Structures

HÖCKERi P-SEERIA telgid

HÖCKERi P-SEERIA telk on midagi enamat kui vaid katus pea kohal. See on investeering, mis hakkab kasumit teenima väga lühikese aja jooksul. Peale selle, et HÖCKERi P-SEERIA puhasavaga telkide lõputud suuruse- ja stiilivariandid pakuvad loogilisi ja ökonoomseid võimalusi, on need telgid on ka ülimalt praktilised.

HÖCKERi P-SEERIA puhasavaga telgisüsteem hõlmab mitmesuguseid moodsaid kujundusvariante, mille väljatöötamisel on silmas peetud just telgilaenutusfirmasid ja nõudlikke lõppkasutajaid. Oma tugevuse, vastupidavuse, stabiilsuse ning kiire ülespanemis- ja mahavõtmisaja tõttu on need telgid omandanud meie klientide silmis paljudeks aastateks kadestamisväärse maine.

HÖCKERi P-SEERIA telke on eri mõõtmetes, puhasava laius võib olla 3, 4, 6, 8, 9, 10 või 12 m. Meie endi tehases toodetud HÖCKERi telgid ja paviljonid koosnevad moodulitest, mille sambavahe on 3 m ja standardne räästakõrgus 2,4 m. Põhiploki pikkus on 6 m ja seda võib kolmemeetriste pikendussammastega lõputult pikendada.

HÖCKERi P-seeria tüüptelke on eri kujuga, sh traditsioonilise A-kujulise raamiga ja kaarkatusega, kuus- ja kaheksanurksena. Tooteid saab veelgi täiustada, kui lisada tüüpmudelitele kuus- või kaheksanurksed täis- või osapikendused või panna tavaliste sammaste vahele juurde teravatipuline katus. Nii saab telgi väljanägemist veel tublisti kenamaks muuta.

Samuti võite kasutada mõnda paljudest HÖCKERi P-SEERIA telkide tarvikutest, mis on mõeldud just selle telgisüsteemide seeria jaoks. Tarvikute hulka kuuluvad terasest aluspõrandad või sisseehitatavad kassettpõrandasüsteemid, jäigast ABS-materjalist või klaasist seinasüsteemid, ühekordsed või topeltuksed, sisetekstiilid, valgustusseadmed jne.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.