Roder HTS Structures

Kiirpaigaldatavad hallid

RÖDER HTS HÖCKERist on sõjaväele, valitsussektorile ja humanitaarabiorganisatsioonidele mõeldud kvaliteetsete, ent soodsate kiirpaigaldatavate hallide projekteerimisel ja tootmisel saanud tööstusharu liider.

Tänu meie eriteadmistele selles erilises sektoris ning pidevale tootearendusele ja kõiki kiirpaigaldatavate hallide mudeleid hõlmavale rangeimale katsetuskorrale on kindel, et see eriline turusektor saab järjepidevalt tooteid, mis on vastupidavad, ökonoomsed ja mugavad.

Igal pool on vaja, et ruumid oleksid vihma, liiva, lume ja päikesekiirguse eest kaitstud. Kiirpaigaldatavate hallide mitmekesises tootevalikus on ajutisi ja poolpüsivaid kinniseid halle mitmeks otstarbeks. Olemas on elutoad, köök ja söögituba, ladu, lennukiangaarid, tsehhid ja korralikuks laagrieluks vajalikud hoiuvõimalused.

Kiirpaigaldatavaid halle on eri suuruses ja erineva spetsifikatsiooniga ning nad kõik on mõeldud individuaalseks või mitmeotstarbeliseks tegevuseks, tagades varustuse ja inimeste turvalisuse.

RÖDER HTS HÖCKERi kiirpaigaldatavad hallid jagatakse nelja rühma: remondihallid, majutushallid, mitmeotstarbelised ja hädaabihallid.

Militaar- ja humanitaarabihallide tootmine on üks RÖDER HTS HÖCKERi peamisi tegevusalasid. Peale kiirpaigaldatavate hallide võib ettevõte vajaduse korral pakkuda täisteenust, mis hõlmab ka valgustust, elektrivarustust ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmeid. Täisteenust osutavad oskuslikud paigaldusmeeskonnad, kes on tegutsemisvalmis ükskõik millises maailma paigas, et juhtida ja nõustada nii militaar- kui ka humanitaarprojekte.

Kui vajate RÖDER HTS HÖCKERi kiirpaigaldatavaid varjendeid ja nendega seotud teenuseid, võtke meiega ühendust. Selleks täitke vorm internetis või helistage meie tehnilisele müügimeeskonnale, kes pakub kohe asjatundlikku nõu.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.