Roder HTS Structures

Kokkusobivad telgisüsteemid

Alates sellest, kui tekkisid esimesed üritusteks telke ja seadmeid laenutavad ettevõtted, on nende ainus võimalus olnud valida arvukatelt tootjatelt, kes pakuvad palju erinevaid ajutisi süsteeme, eelistatud telgitüüp ja see ära osta.

Varem oli nii, et kui laenutusettevõte valis tarnija välja, jäigi ta sellega seotuks, sest valitud tarnija telgisüsteem ei sobinud lihtsalt teiste tarnijate süsteemidega kokku.

Siiamaani oli ettevõtetel kaks valikut: kas osta ka edaspidi telgitooteid oma seniselt tarnijalt, ilma et saaks ise hinda ja jäiku tootmistähtaegu mõjutada, või valida hoopis uus tarnija. Ent see tähendas taas uue telgisüsteemi ostmist, millega kaasnesid veel uue tarnijaga seotud suured investeerimiskulud ja segadus sellega, kuidas ühendada ettevõtte senist rendivara uute komponentidega.

RÖDER HTS HÖCKERi kokkusobivad telgisüsteemid on projekteeritud just selleks, et üritusteks telke ja seadmeid laenutavatel ettevõtetel kogu maailmas oleks alternatiiv, mida uue telgitoote ostu kavandades kaaluda.

Meie mitmekesised kokkusobivad telgisüsteemid on toodetud nii, et need ühilduvad konkureerivate toodetega hästi ja erinevus ei paista välja. Selline alternatiiv võimaldab üritusteks telke ja seadmeid laenutavatel ettevõtetel osta varuosi, pikendussambaid ja kompleksseid uusi telgikonstruktsioone sellelt tarnijalt, kes nende arvates pakub parimat, arvestades kvaliteeti, tarnetähtaegu ja eelkõige toodete konkurentsivõimelist hinda.

Võtke RÖDER HTS HÖCKERIGA ühendust juba täna ja küsige võrdlevat hinnapakkumust.