Roder HTS Structures

Mitmekorruselised telgid

RÖDER HTS HÖCKERi mitmekorruselised ajutised telgisüsteemid võimaldavad kallihinnalist ruumi parimal viisil ära kasutada, sest lisakorrustele saab tekitada veel põrandapinda.

Mitmekorruselistes telkides võib olla kaks või kolm korrust ja neid pakutakse kuue silmatorkavalt mitmekülgse tüüpmudelina: A-kujulise raamiga, kaar- ja poolkaar- ning kaldkatusega, mitmetipulise ja lamekatusega.

Et ka mitmetasandilised telgid koosnevad moodulitest, saab neid püstitada erineva kujundusega ning eri vormis ja suuruses, mis sobib konkreetse ürituse kavaga ja asukohaga. Näiteks ülemise korruse põrandapind võib olla täpselt sama suur kui alumise korruse oma. Aga ülemisele korrusele võib ehitada ka väiksema ruumi ja tekitada hoopis suurepärase rõdu, kust saab all toimuvat vaadata.

Paindlikkust suurendab võimalus eemaldada alumisel korrusel 5 × 5 m moodulid, et tekiksid avatud galeriid. Peale kõige muu võimaldab mitmekorruselise telgi eriline moodulsüsteem muuta selle ükskõik kui pikaks ja laiaks.

Mängitagu golfi või tennist, korraldatagu ratsutamis- või motovõistlusi või tehtagu ükskõik mida – meie uuenduslikud ja mugavad kahe- ja kolmekorruselised telgisüsteemid on kindel võit igal ajal.

Mitmekorruselistele telkidele on olemas hulganisti tarvikuid, mis võimaldavad nende väljanägemist ja funktsionaalsust veelgi parandada, näiteks soojustatud, õhuga täidetud termokatusekatted – need uuenduslikud tooted parandavad soojapidavust ning vähendavad kütte- ja õhukonditsioneerimisvajadust –, klaasist või jäigast ABS-materjalist kassettseinasüsteemid, topelt- ja ühekordsed uksed, sise- ja välistrepid, rinnatised, ülemise ja alumise korruse põrandasüsteemid, dekoratiivtekstiilid jms.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.