Roder HTS Structures

Pagoodtelgid

RÖDER HTS HÖCKERi pagoodtelgikonstruktsioon võimaldab püstitada pilkupüüdvaid pinguletõmmatava katusega hooneid. Lihtsasti paigaldatavad ja väga hea ehituskvaliteediga pagoodtelgid on täiuslik lahendus väga paljudeks puhkudeks.

Pagoodtelgid on saadaval erinevate ruudukujuliste plokkidena, mille puhasava laius on 3–20 m. Pagoodtelgiga saab imehästi tekitada vastuvõturuumi, samuti võib neid kokkusobivate räästarennide abil omavahel ühendada. Nii on võimalik moodustada mitmesuguseid kujundeid, mis muudavad visuaalselt mõjusaks iga ürituse, ükskõik, kus see toimub.

RÖDER HTS HÖCKER toodab viss tüüpi pagoodtelke:

NIZZA pagoodtelgi põhiraamis kasutatakse kerget kolmekanalilist profiili (63/63/2 mm). Süsteem kasutab tavapäraseid jäiku poste, millel on räästapärlinite ühendamiseks kiiresti paigale klõpsatavad poldid. Samuti on NIZZA pagoodtelgil haakeühendus, millega saab kiiresti ja hõlpsalt katusekatet paigaldada.

LONDONi pagoodtelgi põhiraamis kasutatakse suuremat ja tugevamat kolmekanalilist profiili (94/48/3 mm). Selle telgi kohta on väljastatud sertifikaat, mis tõendab vastupidavust 80 km/h puhuvale tuulele. LONDONi pagoodtelke on 3, 4, 5 ja 6 m plokkidena ning neil on uuenduslik sisseehitatud kokkupandavate postide süsteem, mis lihtsustab paigaldamist vähese tööjõuga. See on ideaalne valik kogu maailma laenutusfirmadele.

SUURE pagoodtelgi mõõtmed on 8, 10, 12, 15 või 20 m ja räästakõrgus 2,4 või 3 m. Need stiilsed telgid oma meeldiva sissekäigu, omaette vastuvõtuala ja arvukate ühendamisvõimalustega loovad täiusliku õhustiku väga erinevateks sündmusteks. Pole ime, et SUURED pagoodtelgid on saanud kõikjal nii paljude klientide lemmikuks.

Kõik pagoodtelgid tarnitakse raami ja valge tüüpkattega. Seda saab täiendada meie pagooditarvikutega, näiteks klaasist või jäigast materjalist seinte, ukseplokkide, varikatuste, sisseehitatavate põrandasüsteemide ja sisetekstiilidega.

 Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.