Roder HTS Structures

RÖDER HTSi peotelgid (PZ)

RÖDER HTSi peotelgisüsteem on saanud juhtivate telgilaenutusfirmade ja peokorraldajate lemmikuks kõikjal maailmas. Peotelgisüsteemi kadestamisväärne edu tuleneb arvukatest uuenduslikest ja kasutajale mugavatest omadustest, mis on omased kogu tootevalikule.

Üks iseloomulik tunnus on see, et ühtesid ja samu komponente saab kasutada kõigis peotelgimudelites. See funktsionaalne sobivus lihtsustab käsitsemist, hoiulepanemist, vedu ja püstitamist, mistõttu RÖDER HTSi peotelgid on põhiklassi telgisüsteemide seas väga menukad.

Peotelke on eri kuju ja suurusega, puhasava laius on 3, 4, 5, 6, 8, 9 või 10 m. Peotelgisüsteemi standardne räästakõrgus on 2,3 m ja sarnaselt kõigi RÖDER HTSi ajutiste konstruktsioonidega koosnevad peotelgid üleni moodulitest. See võimaldab neid kolme- ja viiemeetriste juppide kaupa piiramatult pikendada.

Paindlikkust suurendab asjaolu, et sellel tugeval peotelgisüsteemil on mitu kujundusvarianti, mis kõik rõõmustavad silma. Valikus on klassikalise A-kujulise raamiga ja kaarkatusega, teravatipulise ja kelpkatusega, hulknurkne, kahel või kolmel moel muudetav telk 3 m moodulsammastel ja ROMA süsteem 5 m sammastel.

Kõik põhiraami komponendid on valmistatud Saksamaal täppistehnoloogiaga Euroopa päritolu kvaliteetsest anodeeritud alumiiniumist ja kuumsukelgalvaanitud (korrosioonikindlast) terasest, mida kasutatakse kõikides ühendusdetailides. Katted toodetakse uusimast väikese kapillaarsusega, seentevastasest, leegilevikut aeglustavast, valgust läbi laskvast või läbipaistmatust kõrgläikevalgest PVC-materjalist kooskõlas rahvusvaheliste standarditega (sealhulgas DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837).

Peotelgisüsteemi täiendamiseks on olemas hulgaliselt funktsionaalseid ja soodsaid tarvikuid, näiteks klaasist või jäigast ABS-materjalist seinad, ukseplokid, varikatused, kaldteed, sisseehitatavad kassett- ja teraspõrandasüsteemid ja palju muud. Ning kõik need on vägagi oma hinda väärt.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.