Roder HTS Structures

RÖDER HTSi suured telgid (GZ)

Eri kuju ja suurusega telgid sobivad ideaalselt nii ürituste ja vastuvõttude korraldamiseks, teeninduseks kui ka müügilettide paigaldamiseks.

RÖDER HTSi suurüritusteks mõeldud telgid annavad piiramatult võimalusi püstitada ükskõik milline ajutine hoone, mille mugavus ja stiilsus on muljetavaldav.

Pakume laias valikus suurüritusteks mõeldud telke, mille puhasava laius ulatub kümnest kuuekümne meetrini. Suurüritusteks mõeldud telke on mitmesuguse vormi, suuruse ja kujundusega, alustades traditsiooniliste A-kujuliste raamide või kaarkatusega, kuus-, kaheksa­, kümme- ja kaksteistnurksetest, tähekujulistest ja teravatipulistest telkidest ning lõpetades katedraalikujuliste, Manhattani tüüpi või meie ainulaadsete uuenduslike uue põlvkonna süsinikhübriidkonstruktsioonidega.

RÖDER HTSi läbinisti moodulitest koosnev suurtelgisüsteem võimaldab ruumi viiemeetriste sambavahede kaupa kui tahes palju suurendada või vähendada. Lisaks kasutatakse selles väga hästi kohandatavas telgisüsteemis teiste süsteemidega kokku sobivaid vahetatavaid komponente, nii et tüüpmudeleid saab lihtsalt ja säästlikult muuta ja varieerida, lisades näiteks teravatipulise katuse või teistsuguse kujuga telgiotsa.

Nagu kõikide RÖDER HTSi konstruktsioonide puhul, on ka siin ülimalt tähtis, et kasutatakse üksnes kvaliteetset Euroopa päritolu materjali (sh kvaliteetset alumiiniumi ja galvaanitud terast). Kõik suurtelkide põhiraami komponendid toodab ettevõte ise, kasutades uusimaid arvutiga juhitavaid tootmisseadmeid, mis tagavad ületamatult täpse töö.

Kõik RÖDER HTSi tüüpilised suured telgid tarnitakse valgust läbi laskva valge või läbipaistmatu PVC-kattega, mis on valmistatud uusimast väikese kapillaarsusega, leegilevikut aeglustavast kõrgläikevalgest PVC-materjalist kooskõlas rahvusvaheliste tulekindlusstandarditega (sealhulgas DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837).

Meie tarvikutega saab täiustada kõiki RÖDER HTSi suurtelke. Arvukate mitmekesiste võimaluste seast võib valida näiteks sisetekstiilid, jäigast ABS-materjalist või klaasist seinasüsteemid, soojustatud seinad, sise- ja välisukseplokid, pilkupüüdvad markiisid, sisseehitatavad kassett- või teraspõrandasüsteemid ja palju muud. See kõik on vägagi oma hinda väärt, sest nii saab telgi väljanägemist ja õhustikku hõlpsasti muuta.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.