Roder HTS Structures

Spordihallid

RÖDER HTS HÖCKERI SPORDIHALLID hõlmavad paljudeks spordialadeks sobivaid ajutisi ja püsivaid moodulehitisi, mis võimaldavad ka väli- ja väljakuspordialadega tegelda igal aastaajal.

Halli pikkus on piiramatu ning puhasava standardne laius on 10, 15, 18, 20, 25, 30, 37 või 40 m. Asja lihtsustamiseks on tüüpsuurused liigitatud nii, et hallid jagunevad väikesteks, keskmisteks ja suurteks. Peale selle, et meil on tüüpsuurusega tooted, võime oma eelprojekteeritud spordihalle kohandada ka kliendi erinõuetega, arvestades koha omapära. See kehtib näiteks siis, kui konkreetse koha tule- ja lumeoludele vastupidavuse näitajad peavad vastama kohaliku ehitusjärelevalve nõuetele või kui on vaja, et erilise laiuse ja pikkusega või muudetud räästa- ja harjakõrgusega hallid oleksid kooskõlas enamiku spordirajatiste kohta kehtestatud nõuetega.

Spordihallidel on kaks katusekattevarianti – valida võib pilguletõmmatavast ühekihilisest kangast standardse katusesüsteemi ja täispuhutava energiatõhusa termosüsteemi vahel. Mõlemad katusesüsteemid valmistatakse tugevast ja väga vastupidavast tööstuslikust PVC-materjalist, mis laseb loomuliku valguse ehituskunstilisest katusekilest läbi. Et päevasel ajal valgustuse tarbimine väheneb, võimaldab see järjest kasvavaid kulusid kontrolli all hoida.

Kõiki spordihalle pakutakse mitmekesises valikus soojustamata ja täielikult soojustatud seinapaneelidega, samuti on hulgaliselt tarvikuid, näiteks uksed jalakäijatele ja sõidukitele, sisevaheseinad, valgustussüsteemid, mida saab päevavalgusega kombineerides optimeerida, ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed.

Võrreldes tavapäraste ehitusmeetoditega on RÖDER HTS HÖCKERi moodulitest koosnevatel spordihallidel palju tähelepanuväärseid eeliseid, näiteks märkimisväärne kulude kokkuhoid, mille puhul projekti üldised püsikulud on kindlalt teada, lühike tootmistähtaeg ja kiire paigaldus. Samuti on meie hallid erinevalt tavalistest spordihoonetest täielikult lahtivõetavad ja neid saab seetõttu edasi müüa, muuta, pikendada ja ümber paigutada ning hiljem mõnel muul otstarbel uuesti kasutada.

Meie spordihallid peavad vastu vähemalt 20 aastat, mistõttu investeering nendesse on pikaajaline ja mõistlik. RÖDER HTS HÖCKERi uuenduslik eelprojekteeritud spordihallisüsteem aitab teil aega säästa ja kulusid vähendada.

Võtke meiega ühendust ja esitage oma soovid juba täna.