Roder HTS Structures

Toodete ülevaade

Pagoodtelgid

Pagoodtelgid tunneb kergesti ära efektse teravatipulise katuse järgi. Pagoodtelkide suurus võib olla 3–20 meetrit ning neis on traditsiooniline vorm ühendatud kõrgtehnoloogiliste uuendustega. See arhitektuurilist silmailu pakkuv telk on igati otstarbekas.

Oma mitmekülgsuse tõttu on pagoodtelgid parim valik väga paljudeks sündmusteks. Olgu tegu sissekäigu ette paigaldatava varikatuse, piduliku pulmatelgi või pilkupüüdva näitusehalliga – muljet avaldavad pagoodtelgid igal üritusel.

RÖDER HTSi peotelgid (PZ)

RÖDER HTSi peotelgid, mille puhasava laius on 3–10 m ja standardne räästakõrgus 2,3 m, on kerged, ent väga vastupidavad suurtelgid, mille püstipanemine ja lahtivõtmine käib kiiresti.

Moodulstruktuuri tõttu saab kõiki RÖDER HTSi peotelke kolme meetri kaupa pikendada, nii et valmis telk võib olla ükskõik kui pikk. Peale selle on peotelgisüsteeme väga erineva pilkupüüdva välimusega: klassikalise A-kujulise raamiga, kaarkatusega, kuus- või kaheksanurksena ja terava tipuga.

RÖDER HTSi suured telgid (GZ)

Kes vajab ajutisi konstruktsioone, leiab sobiva toote RÖDER HTSi suurüritusteks mõeldud telkide hulgast. Telkides, mille puhasava laius on 10–60 m ning standardne räästakõrgus 2,4/3 ja 4 m, on ülimalt mugav korraldada iga sündmust.

Kõik RÖDER HTSi suurüritusteks mõeldud telgisüsteemid valmistatakse ühesuguse mooduliprojekti järgi. Mitmekesises tootevalikus on arvukalt eri kuju ja suurusega mudeleid, sh klassikalise A-kujulise raamiga, kaarkatusega, kuus-, kaheksa-, kümme- ja kaksteistnurkseid, tähekujulisi või mitmetipulisi.

HÖCKERi P-SEERIA telgid

HÖCKERi P-SEERIA suurtelke toodetakse eri mõõtmetes, nii et puhasava laius võib olla 3–12 m. Sel menukal suurtelgisüsteemil on püsiv räästakõrgus 2,4 m ja selle aluseks on kolmemeetrise sambavahega mooduliprojekt, nii et telki saab kolme meetri kaupa ükskõik kui palju pikendada.

Ökonoomseid P-SEERIA suurtelke laenutavad juhtivad üritusekorraldajad ja kasutavad tavalised inimesed laialdaselt kogu maailmas, sest need on kerged, mitmekülgsed ja väga tugevad. P-SEERIA suurtelgisüsteem on saadaval eri vormi, mõõtmete ja kujundusega, mistõttu see sobib paljudeks puhkudeks.

HÖCKERi F-SEERIA telgid

HÖCKERi F-SEERIA suurtelgisüsteemist on poole sajandiga saanud üks silmapaistvamaid puhasavaga telgisüsteeme. F-SEERIA suurtelkide hulgast leiab eri kuju ja suurusega mugavaid moodulsüsteeme, mille puhasava laius on 10–60 m ja räästakõrgus 2,66–6 m.

Meeldiva välimusega F-SEERIA tooteid on paljudes suurustes, nii et need sobivad ideaalselt ettevõtetele, kes tegelevad üritusteks vajalike vahendite laenutusega, aga ka lõppkasutajatele, kes soovivad poolpüsivat lahendust. Kas vajate tavalist A-kujulise raamiga või kaarkatusega, teravatipulist või hulknurkset mudelit – meie laialdasest F-SEERIA suurtelkide sortimendist leiate omale sobiva.

Mitmekorruselised telgid

Kahe- või kolmekorruseliste ajutiste konstruktsioonide mitmekesine valik annab ajutistele ruumisüsteemidele uue tähenduse. Tänu projekti uuenduslikele omadustele on mitmekorruselistel telkidel palju häid eeliseid ja need võimaldavad säästa kallihinnalist ruumi.

Mitmekorruselised telgid sobivad väga paljudes valdkondades: ürituste ja näituste korraldamisel, teeninduses, üldtööstuses ja mujal. Kõikidel mitmekorruselistel telkidel on ühesugune moodulalus ning ülemisel tasandil võib olla klassikalise A-kujulise raamiga, kaar-, poolkaar- või mitmetipuline katus.

Äri- ja tööstushallid

Äri- ja tööstushallidel, mida saab püstitada 5–30 m laiuste ja 3–6,2 m räästakõrgusega ükskõik kui pikkade moodulitena, on tavaliste ehitistega võrreldes olulisi rahalisi ja funktsionaalseid eeliseid.

Seda uuenduslikku süsteemi pakutakse nii soojustamata kui ka täielikult soojustatud energiatõhusa hoonena – sõltub otstarbest. See on ideaalne lahendus laohoonetele, supermarketitele, spordi- ja tootmishallidele, sest võimalused on lõputud.

Kiirpaigaldatavad hallid

Mitmesugused kiirpaigaldatavad hallid on mõeldud nii militaar- kui ka abiorganisatsioonidele. Neid tooteid on saadaval mitmes suuruses ja mitmesuguse kujuga, et mahutada inimesi, eluruumiplokke, ladu, juhtimiskeskust, remonditöökoda või isegi õhusõidukeid.

Aastakümnetepikkused kogemused militaarhallide projekteerimisel, tootmisel ja katsetamisel on viinud RÖDER HTS HÖCKERi maailma parimate sõjalisel ja humanitaarabi otstarbel kasutatavate telkide tootjate hulka. Nende hallide vastupidavus on maailma kõige äärmuslikumates ja keerulisemates paikades igakülgselt läbi proovitud.

Spordihallid

Spordirajatise kõiki võimalusi annab paremini ära kasutada, kui paigaldate ajutise või püsiva spordihalli. Meie mitmekülgsed energiatõhusad hallisüsteemid on välja töötatud just nii, et need sobiksid igasuguseks spordiga seotud tegevuseks.

Tänu moodulprojekti võimalustele, laiusevalikule ja muljetavaldavale piiramatule sisekõrgusele sobivad meie spordihallid imehästi vägagi paljuks: tennisehalliks, katusega ujulaks, ratsutamishalliks või rulapargiks. Olgu spordiala milline tahes, meie hallid sobivad igal juhul!

Kokkusobivad telgisüsteemid

Varem oli nii, et kui telgilaenutusfirma valis sobiva telgisüsteemi ostmiseks ühe tarnija välja, oli ta sellega lõpuni seotud, sest valitud süsteem ei sobinud lihtsalt teiste turul pakutavate telgisüsteemidega kokku.

Enam ei pea selle pärast muretsema, sest RÖDER HTS HÖCKER on välja töötanud telgisüsteemid, mis sobituvad igati teiste peamiste tootjate telgisüsteemidega. See uus võimalus pakub nüüd klientidele rahaliselt võrreldavat alternatiivi, kui hakatakse mõtlema uue inventari soetamisele.