Roder HTS Structures

Tööstushallide RENT JA MÜÜK

RÖDER HTS HÖCKER on nii lühiajalisemaks kui ka pidevaks kasutamiseks mõeldud ajutiste laohallide ja muude hoonete projekteerimise, müügi ja paigalduse liider.

Meie uuenduslikud ajutised moodulhallid, mida võib kõikjal maailmas pikaks ajaks välja üürida või ka müüa, pakuvad klientidele kiiresti kujundatavaid ruume mitmesuguseks tööstuslikuks ja erialaseks rakenduseks. Nende hulka kuuluvad ajutised üldlaohooned, logistika- ja müügirajatised, saneerimisalad, tehased, jaemüügipinnad, näitusesaalid, angaarid, sadamarajatised, sõjaväe- ja vabaajarajatised.

Äri- ja tööstushalle iseloomustab tavapäraste ehitusmeetoditega võrreldes ületamatu kvaliteet, mitmekülgsus ning suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Neid võib kokku panna, pikendada, lahti võtta ja ümber paigutada minimaalsete katkestuste ja enneolematu kiirusega, mida tavaehitusmeetodid ei võimalda.

Tüüphallide puhasava laius võib olla 5 m, 7,5 m, 10 m, 12,5 m, 15 m, 17,5 m, 20 m, 25 m või 30 m ning standardne räästakõrgus 3,2 m, 4,2 m, 5,2 m ja 6,2 m (soovi korral on võimalik ka muu laius ja räästakõrgus). Hallid on saadaval nii soojustamata kui ka soojustatuna ja mitmekesiste vabalt valitavate tarvikutega.

Peale selle, et toodete valik on väga laialdane, annab klientide soovi korral oma panuse ka kogenud paigaldus- ja projektijuhtimismeeskond. Meie kogenud töötajad teevad kogu projekti vältel teie meeskonnaga koostööd. See võib tähendada üht paigaldustehnikut või ka täielikku projektijuhtimisteenust peatöövõtjana, igal juhul on eesmärk tagada teie rahulolu ja projekti ülim õnnestumine.

Võtke RÖDER HTS HÖCKERiga ühendust juba täna, et arutada oma järgmist projekti.