Roder HTS Structures

Varukatete MÜÜK

Kas otsite vanade telgikatete asemele uusi? Kui jah, siis oletegi need leidnud. RÖDER HTS HÖCKER pakub varukatteid suuremale osale enamlevinud puhasavaga telgisüsteemidele palju vähema raha eest, kui te arvatagi oskate!

RÖDER HTS HÖCKERi kvaliteetsed kangaskatted valmistatakse moodsaima, arvutiga juhitava lõike-, kõrgsageduskeevitus-, kuumtihendus- ja viimistlusseadme abil. Tipptehnoloogiliste tootmismeetoditega tagame, et meie eelprojekteeritud katted valmistatakse ja viimistletakse minimaalsete suurushälvetega ja need sobivad alati laitmatult.

Meie kvaliteetkatted tehakse üksnes uusimast täiustatud, väikese kapillaarsusega, seentevastasest, kõrgläikevalgest PVC-kihiga kangast ja niiskuskindlate torukanalitega. Parimate materjalide valimine ja kasutamine tagab ajutiste konstruktsioonide esmaklassilise kvaliteedi, usaldusväärsuse ja vastupidavuse. Meie katted paeluvad optimaalsete toimimisomaduste ja pika kasutusajaga, mida võibki oodata ainult kvaliteettootelt.

Kõik meie katetes kasutatavad PVC-kihiga kangad on valmistatud Euroopa Ühenduses ja leegilevikut aeglustav materjal vastab tööstusstandarditele (sealhulgas DIN 4102, B1, M2). (NB! Kangad on kooskõlas ka enim tunnustatud rahvusvaheliste tulekindlusstandarditega).

Võtke RÖDER HTS HÖCKERiga ühendust juba täna ning küsige lisateavet toodete ja hindade kohta.